Zobacz, jak LAGO wspiera mistrzów z Tampere!

Od lat wspieramy fińską drużynę hokejową Tappara Tampere, dlatego sukces tego zespołu jest dla nas powodem do dumy. Z przyjemnością śledzimy kolejne zwycięstwa drużyny z Finlandii i cieszymy się, że w pewnym stopniu możemy przyczynić się do tych osiągnięć – sprawdź, w jaki sposób pomagamy mistrzom CHL.

O Tappara Tampere słów kilka

Na początek warto wspomnieć o samej drużynie – Tappara Tampere założono w 1932 roku, gdy pierwsze kroki stawiała pod nazwą Tammerfors Bollklubb. Od 1955 roku ekipa występuje pod obecną nazwą Tappara Tampere. Kto śledzi hokej, ten wie, że ta drużyna niejednokrotnie zdobywała tytuł mistrza Finlandii lub zajmowała miejsce na podium. Z racji odnoszonych sukcesów Tappara na co dzień gra w rozgrywkach CHL (Champions Hockey League). Każdy Finlandczyk zna skład drużyny Tappara – chluby i dumy narodu w świecie hokeja.

Jak się powodzi Tappara w sezonie 2022?

Rok 2022 Tappara śmiało może zaliczyć do udanych. Po kilkuletniej przerwie drużynie ponownie udało się zdobyć złoty medal mistrzostw Finlandii – ostatni raz na podium znaleźli się w 2019 roku, gdzie wywalczyli 3. miejsce.

To nie koniec sukcesów Tappara Tampere. Obecnie trwają rozgrywki CHL, w których drużyna mknie jak burza, zdobywając kolejne zwycięstwa. Fiński zespół zakwalifikował się do półfinału i walczy o złoty medal! Co ciekawe, w ćwierćfinałach, które miały miejsce 13.12, drużyna Tappara pokonała obecnych mistrzów – szwedzką drużynę  Rögle Ängelholm. Emocje sięgały zenitu, ale to właśnie Tappara udowodniła swoją przewagę nad konkurencją. Serdecznie gratulujemy dotychczasowych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejny w historii drużyny złoty medal CHL.

Od wielu lat śledzimy poczynania tej fińskiej grupy. Doceniamy zaangażowanie i pasję zawodników Tappara. Chcemy być częścią ich sukcesu i okazywać nasze wsparcie w codziennych działaniach. Fani hokeja z pewnością dostrzegli na koszulkach klubowych drużyny logo LAGO – jesteśmy z Tappara podczas każdego meczu i głęboko wierzymy w kolejne sukcesy i zwycięstwa drużyny.

Co ma wspólnego Tappara i LAGO?

Praktycznie od początku działalności LAGO jako grupa wspieramy drużynę hokejową Tappara w zdobywaniu kolejnych tytułów. Wiemy, że 90% ich sukcesu stanowią talent oraz determinacja zawodników. Pozostałe 10% to sprzęt, który umożliwia skuteczną obronę, atak i strzelanie widowiskowych bramek.

I właśnie w tym miejscu wkracza LAGO. Jest nam niezmierni miło, że ten wspaniały zespół profesjonalnych, zawodowych hokeistów powierzył naszej firmie spedycyjnej tak ważne zadanie. Jako doświadczona w branży firma spedycyjna realizujemy transporty sprzętu hokejowego Tappara Tampere. Podczas gdy zawodnicy przemierzają setki i tysiące kilometrów liniami lotniczymi, ich kaski, kije hokejowe i nie tylko podróżują z nami – szybko i bezpiecznie.

Jak to robimy? Dlaczego właśnie my?

Tappara Tampere wybrała nas nie bez przyczyny. W sytuacji, gdy liczą się czas oraz bezpieczny transport tak ważnych sprzętów drużyny hokejowej podczas rozgrywek CHL, nie ma miejsca na opóźnienia czy inne niespodzianki. Kije, kaski i inne sprzęty muszą zostać dostarczone na czas, w konkretne miejsce i bez żadnych uszkodzeń. Dlatego podjęliśmy się tej misji – wiemy, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na LAGO, ale wiemy, że nikt temu zadaniu nie podoła tak kompleksowo jak my.

Drużyna korzysta z serwisu Premium Express LAGO, zlecając transport sprzętu sportowego na kolejne mecze za pośrednictwem vana o DMC do 3,5 t, który szybko i bezpiecznie dostarczy na następny mecz gabaryty o wadze sięgającego czasem nawet 1200 kg. Dysponujemy w ramach usług premium także busem (dostępnym z windą lub bez – na życzenie klienta) 10-paletowym z plandeką. Oferujemy możliwość wynajęcia busa na wyłączność lub miejsca paletowego w atrakcyjnej cenie.

Tam, gdzie waga zlecenia jest zbyt duża na transport lotniczy, a zwykła komunikacja zbyt powolna – warto zdać się na LAGO Express, które dokłada wszelkich starań, by dotrzymać terminów oraz zapewnić wysoką jakość usług na każdym etapie realizacji. Zaufała nam Tappara Tampera – zaufaj nam i Ty!

Może Cię zainteresować..

Szybki i bezpieczny transport z LAGO

W sytuacjach, gdy Twoja przesyłka jest zbyt ciężka, aby zlecić transport lotniczy, a zależy Ci na szybkiej i przede wszystkim bezpiecznej spedycji ładunku, warto postawić na rzetelną, niezawodną firmę transportową z wieloletnim doświadczeniem oraz własnym taborem. Z LAGO możesz liczyć na wysoką jakość usług – zawsze na czas i w nienaruszonym stanie.

Trendy w rynku transportowym. Aktualna sytuacja branży spedycyjnej

Branża transportowa, zwłaszcza na rynku europejskim, odnotowuje kolejne wzrosty w postpandemicznej rzeczywistości. Jednak na horyzoncie dostrzega się również pewne niepokojące sygnały, które mogą w pewnym stopniu spowolnić tendencję wzrostową. Jak w tych statystykach i założeniach kształtuje się sytuacja Polski na tle Europy?

Pakiet Mobilności – najważniejsze zmiany

Wchodzący w życie w roku 2022 Pakiet Mobilności wprowadza spore zamieszanie do świata transportu i spedycji. Do najważniejszych zmian należy nałożenie obowiązku posiadania licencji wspólnotowej dla busów powyżej 2,5 t do 3,5 t. W poniższym artykule staramy się wyjaśnić najważniejsze regulacje oraz możliwe konsekwencje dla przewoźników.

Zadzwoń

Lago 2023. All rights reserved

Website Style. Strony www