Transport Drogowy

Transport drogowy jest najczęściej wybieraną metodą transportowania towarów. Rozwinięta infrastruktura drogowa pozwala dotrzeć do klientów działających na terenie całej Europy i Bliskiego Wschodu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Specjalistyczny transport drogowy

Naszym Klientom oferujemy specjalistyczny krajowy i międzynarodowy transport drogowy. Zajmiemy się każdym ładunkiem niezależnie od jego rodzaju, wagi czy wymiarów. Zapewnimy terminowość i profesjonalną realizację zleceń dzięki doświadczonej kadrze oraz gotowym rozwiązaniom – posiadanie własnego taboru w tej branży jest naszą niewątpliwą zaletą. W skład naszej oferty specjalistycznej wchodzą m.in.:

Transport gabarytowy

(ponadnormatywny)

Transport chłodniczy

(chłodnie hakowe, multi temperatura oraz double stock)

Transport za pomocą cystern

(spożywczych, paliwowych i chemicznych)

Transport Całopojazdowy i Częściowy

Do Twojej dyspozycji mamy plandeki:

Standard

Coilmulde

Mega

Huckepack

Przewieziemy dla Ciebie sprzęt AGD, RTV, meble, materiały budowlane, wyroby hutnicze, stal, drewno, papier, amunicję sportową, odpady, materiały niebezpieczne, kable w szpulach, odpady i wiele innych.

Serwis Drobnicowy

Realizujemy przesyłki na terenie całej Europy

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie terminowość i profesjonalne podejście. W ramach serwisu drobnicowego przewieziemy dla Ciebie towar o dowolnym kształcie i gabarycie – Jesteśmy elastyczni i dostępni na czas.

Z nami obniżysz koszty transportu

Wystarczy zgłoszenie zlecenia transportu drobnicowego oraz wymagany czas dostawy. Resztę zostaw nam – odbierzemy towar od Ciebie lub ze wskazanego miejsca i dostarczymy do celu w wyznaczonym terminie.

Czas realizacji transportu to 7-8 dni

Zaplanowany odbiór przesyłki realizujemy do 48h, następnie transportujemy towar na nasz terminal w wybranym kraju. W ciągu kolejnych 72h docieramy na terminal partnera w kraju docelowym, skąd przez maksymalnie 48h wysyłamy towar we wskazane miejsce

Serwis Express

Pilna realizacja? Potrzebujesz sprawdzonego i terminowego transportu w trybie ekspresowym?

Nasz doświadczony zespół oferuje możliwość zlecenia usługi ekspresowej.  LAGO jest do Twoich usług.

Oferujemy wsparcie dyspozytora dostępnego 24/7, który będzie na bieżąco informował Cię o stanie realizacji przesyłki.

Realizujemy transporty ekspresowe przy wykorzystaniu dedykowanych pojazdów, zajmiemy się także pilnym zleceniem w doładunku.

Co nas wyróżnia?

Posiadamy własny tabor, dowieziemy Twój towar bezpiecznie do celu.

Skontaktuj się z nami
Zadzwoń

Lago 2023. All rights reserved

Website Style. Strony www