Time Critical Shipment dla mistrzów z Tampere

Zwycięzcom nie każe się czekać.

Zwycięzcom nie każe się czekać – Time Critical Shipment dla mistrzów Tampere

Finał rozgrywek CHL za nami – cóż to był za emocjonujący sezon! Zgodnie z naszymi oczekiwaniami wielkim zwycięzcą okazała się fińska drużyna Tappara Tampere, której jesteśmy sponsorem. To przyjemne uczucie wiedzieć, że do tego sukcesu mogliśmy się przyczynić częściowo także my. W jaki sposób?

Kim jest Tappara Tampere?

Każdy zagorzały kibic hokeja wie, o kim mowa. Drużyna Tappara Tampere istnieje od 1932 roku i ma na swoim koncie szereg zwycięstw i tytułów, w tym m.in. tytuł Mistrza Finlandii. Szczególnie dobrze ta fińska ekipa radzi sobie w rozgrywkach CHL (Champions Hockey League).

Właśnie zakończony sezon CHL 22/23 okazał się wyjątkowo udanym dla Tampere. Po kilku latach przerwy drużyna ponownie wywalczyła złoty medal! Dokładnie 18 lutego 2023 roku rozegrał się mecz finałowy w Coop Norrbotten Arena w Szwecji, gdzie Tappara Tampere pokonała Luleå Hockey 3:2. Całe wydarzenie było niezwykle emocjonujące praktycznie do samego końca.

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować Mistrzom Tampere zwycięstwa i życzyć im równie efektownych sukcesów w nadchodzącym sezonie!

Dlaczego wspieramy mistrzów hokeja?

Poczynania Tappara Tampere śledzimy od lat. Dostrzegliśmy w nich potencjał, który dziś odzwierciedla się w postaci złotego medalu turnieju CHL, jednej z najbardziej prestiżowych rozgrywek hokeja na świecie.

Jesteśmy pod wrażeniem talentu zawodników, a także ich zaangażowania i wytrwałości, której pozazdrościłby niejeden z nas. Takiej determinacji należy się uznanie i szacunek.

Od lat wspieramy drużynę Tampere, nie tylko jako sponsor – choć to również napawa nas dumą. Chcemy być częścią ich sukcesu, dlatego wspieramy zawodników jak tylko się da – nie tylko naszym logo na koszulkach drużyny, ale także w ich codziennych treningach i rozgrywkach wyjazdowych.

Naszym zdaniem, sukces zależy w 90% od talentu i determinacji. Pozostałe 10% stanowi sprzęt, który umożliwia zawodnikom skuteczną obronę, atak i zdobywanie kolejnych bramek. I dlatego wspieramy tych 10% najlepiej, jak potrafimy.

Co łączy Tampere i LAGO?

Niejednokrotnie podkreślaliśmy już, że LAGO jako grupa praktycznie od początku swojej działalności wspiera fińską drużynę Tappara Tampere. LAGO wywodzi się z Finlandii, dlatego nie mogłoby być inaczej!

Współpraca z tak wyjątkową drużyną stanowi dla nas czystą przyjemność, dlatego tym chętniej wspieramy zawodników, a raczej ich sprzęt, w bezpiecznym i szybkim transporcie pomiędzy kolejnymi treningami czy rozgrywkami. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za terminowe dostarczenie kijów hokejowych, kasków czy ochraniaczy drużyny Mistrzów CHL.

To miłe uczucie, gdy utytułowana drużyna, z którą łączą nas lata wspólnych działań, w dalszym ciągu liczy na naszą sumienność i determinację, powierzając nam swój sprzęt. Hokeista bez kija jest jak ryba bez wody. Dlatego my dbamy o to, by tej wody nigdy nie zabrakło.

Time Critical Shipment – gdy liczy się czas

Tappara Tampere powierza nam swój najcenniejszy skarb – sprzęt hokejowy. Drużyna korzysta z usług LAGO Time Critical Shipment. Gdy konieczna jest ekspresowa dostawa i trzeba działać szybko, ale w sposób przemyślany i profesjonalny, liczą się tylko usługi transportowe express, które gwarantują realizację usług przewozowych o krytycznym znaczeniu czasowym.

Drużyna, przemieszczając się pomiędzy treningami a kolejnymi turniejami, nie może sobie pozwolić na opóźnienia w dostawie sprzętu hokejowego, który jest kluczowym narzędziem hokeistów. Gdy priorytetem jest ściśle określone okienko czasowe dostawy, do akcji wkracza LAGO z usługą TCS (Time Critical Shipment), którą cechuje błyskawiczna dostawa pod wskazany adres, w sposób bezpieczny dla załadunku.

Jest nam niezmiernie miło, że Mistrzowie CHL powierzyli nam swój cenny sprzęt, obdarzając nas zaufaniem już od tylu lat. Liczymy na utrzymanie tej wieloletniej współpracy na równie wysokim poziomie oraz wierzymy w kolejne sukcesy Tappara Tempere. Na pewno będziemy na każdym meczu i treningu z naszą ulubioną fińską drużyną hokejową.

Może Cię zainteresować..

Szybki i bezpieczny transport z LAGO

W sytuacjach, gdy Twoja przesyłka jest zbyt ciężka, aby zlecić transport lotniczy, a zależy Ci na szybkiej i przede wszystkim bezpiecznej spedycji ładunku, warto postawić na rzetelną, niezawodną firmę transportową z wieloletnim doświadczeniem oraz własnym taborem. Z LAGO możesz liczyć na wysoką jakość usług – zawsze na czas i w nienaruszonym stanie.

Zobacz, jak LAGO wspiera mistrzów z Tampere!

Od lat wspieramy fińską drużynę hokejową Tappara Tampere, dlatego sukces tego zespołu jest dla nas powodem do dumy. Z przyjemnością śledzimy kolejne zwycięstwa drużyny z Finlandii i cieszymy się, że w pewnym stopniu możemy przyczynić się do tych osiągnięć – sprawdź, w jaki sposób pomagamy mistrzom CHL.

Zadzwoń

Lago 2023. All rights reserved

Website Style. Strony www