Inwestycje w Rozwój: LAGO Poszerza Flotę.

Inwestujemy w kolejne naczepy intermodalne i ciągnik siodłowy

LAGO, lider w branży transportu i logistyki, kontynuuje dynamiczny rozwój poprzez inwestycje w środki transportu. W ostatnim kroku firma wprowadziła do swojej floty kolejny ciągnik siodłowy marki DAF, model XF 480 FT. To strategiczne posunięcie, które umocni pozycję LAGO na rynku przewozów i transportu międzynarodowego.

Ciągniki DAF

Ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT to flagowy model renomowanej marki, znanej z niezawodności i efektywności. Wprowadzenie tego pojazdu do floty LAGO to nie tylko krok w kierunku przewozów międzynarodowych, ale także szansa zwiększenia świadomości marki na rynku europejskim.

Naczepy HUCKEPACK od Kassbohrer

Grupa LAGO, świadoma dynamicznych zmian w branży transportowej, kontynuuje inwestycje przyjazne środowisku, które przyczyniają się do redukcji emisji i zwiększenia efektywności energetycznej.

LAGO nie tylko inwestuje w ciągniki siodłowe, ale także poszerza swoją flotę o nowe naczepy. Współpraca z renomowaną firmą Kassbohrer zaowocowała zakupem kolejnych nowych naczep typu HUCKEPACK. Naczepy te charakteryzują się wzmacnianą ramą i posiadają certyfikat kolejowy P400, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla przewozów intermodalnych.

Świadomość Grupy LAGO: Korzenie i Rozwój

Inwestycje w nowoczesne środki transportu to integralna część strategii rozwoju Grupy LAGO. Firma, której korzenie sięgają 1984 roku, od początku koncentrowała się na zapewnianiu ciągłości łańcucha dostaw. Początki działalności to firma Tampereen Express-Huolinta Oy, założona przez Arto i Kaiję Hyödynmaa.

Obecnie, LAGO to dynamicznie rozwijająca się firma z globalnym zasięgiem. W 2017 roku, w trakcie budowania świadomości marki, fińska firma zmieniła nazwę na LAGO Logistics Oy. W Polsce Grupa rozpoczęła działalność pod nazwą LAGO Logistics, a w 2020 roku dołączyła spółka LAGO Transport.

Wspólnie, spółki dążą do ekspansji na rynkach europejskich, tworząc jednolitą markę – LAGO. Inwestycje w nowe ciągniki i naczepy to krok w kierunku umocnienia pozycji lidera w dziedzinie transportu i logistyki. Dynamiczny rozwój Grupy LAGO to efekt strategicznych działań i zaangażowania w nowoczesne rozwiązania w branży transportowej.

Może Cię zainteresować..

Zadzwoń

Lago 2023. All rights reserved

Website Style. Strony www