VII Sopockie warsztaty logistyczne

Zostaliśmy zaproszeni by przekazać swoją wiedzę. Sprawdź jak nam poszło!

LAGO Group | Gdynia | Facebook 

LAGO Group (@lagologistics) | Instagram

https://www.linkedin.com/company/lago-logistics-sp-z-o-o/

VII Sopockie warsztaty logistyczne

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30-31 marca 2023 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędą się VII Sopockie warsztaty logistyczne, na które serdecznie zapraszamy.

Konferencja jest coroczną inicjatywą Naukowego Koła Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego, która na trwałe wpisała się już w kalendarz studenckich ogólnopolskich wydarzeń logistycznych, zyskując uznanie zarówno wśród studentów akademickich ośrodków logistycznych z całej Polski, jak również przedstawicieli praktyki gospodarczej. Organizowana jest nieprzerwanie od roku 2014. W ostatniej „przedcovidowej” edycji wzięło udział ponad 200 studentów z 15 ośrodków akademickich z całej Polski. Jej zasadniczym celem jest promocja logistyki, a także wzbogacanie efektów uczenia się osiąganych przez studentów podczas zajęć o aspekty praktyczne związane z zastosowaniem logistyki w gospodarce. Stąd też, w ramach organizowanego wydarzenia, zaplanowaliśmy szereg warsztatów prowadzonych przez przedstawicieli świata praktyki (pierwszego dnia) oraz wizyty studyjne w przedsiębiorstwach (drugiego dnia).

Konferencji towarzyszy Konkurs na najlepszy studencki referat. Naukowe Koło Logistyki przewidziało interesujące upominki dla zwycięzców, a także możliwość publikacji (po uzyskaniu pozytywnych recenzji wydawniczych). Dlatego też zachęcamy studentów do przygotowania referatu o tematyce dotyczącej  Logistyki w teorii i praktyce.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej konferencji (https://swl.ug.edu.pl/).

Zapraszamy do Sopotu!

Może Cię zainteresować..

Lago 2023. All rights reserved

Website Style. Strony www