Usługi transportowe

Skorzystaj z usług transportowych realizowanych przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. W LAGO zajmujemy się przewozem towarów od dekad, dzięki czemu doskonale wiemy, jak wesprzeć Twoją firmę. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Potrzebujesz wyceny transportu? Skontaktuj się z nami w formularzu obok i przekaż nam podstawowe informacje, a my do Ciebie oddzwonimy. Cenę określimy na podstawie takich danych jak: ilość przewozów na wskazanym kierunku (jednorazowy/wielorazowy), długość trasy, rodzaj towaru, termin dostawy oraz potrzeba dodatkowych usług (np. załadunek i rozładunek HDS, magazynowanie, ubezpieczenie, obsługa celna, szybkość dostawy). Dzięki indywidualnemu podejściu, na pewno otrzymasz konkurencyjną ofertę, dostosowaną do stopnia skomplikowania i wartości zlecenia transportowego.

Usługi transportowe — cennik zależy od Twoich potrzeb

Aby poznać koszty związane z transportem krajowym, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami. Uwzględnią oni Twoje potrzeby i przedstawią ofertę, dostosowaną do Twoich wymagań. Nasze podejście do każdego klienta uwzględnia wszystkie indywidualne potrzeby na każdym etapie współpracy. Przy wycenie uwzględniamy wszystkie czynniki związane z transportem krajowym. Na podstawie dystansu przewozu, gabarytów przesyłek, ich liczby oraz rodzaju użytego taboru – wskazane cechy pozwolą przygotować najbardziej konkurencyjną cenę. Omawiamy również termin i konkretne miejsce dostawy czy nie stanowi ono zagrożenia dla powodzenia całego przedsięwzięcia oraz kwestie związane z zabezpieczeniem i ubezpieczeniem ładunku. W LAGO możesz liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę logistyczną, dzięki której wszystkie Twoje przesyłki dotrą bezpiecznie i w konkurencyjnej cenie. Podczas współpracy każdy klient może liczyć na wsparcie dedykowanego spedytora.

Usługi transportowe Gdynia, Gdańsk, Warszawa i Bielsko Biała

Oferujemy usługi transportowe w Gdyni, Gdańsku w całym Trójmieście jeśli przesyłkę trzeba odebrać z kilku lokalizacji? Ponadto mamy nasze biura w Warszawie oraz Bielsku Białej. Dzięki partnerstwu z LAGO w Finlandii, możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi w planowaniu transportu i logistyki. Realizujemy przewozy krajowe i międzynarodowe na terenie całej Europy. Zapoznaj się z naszą ofertą usług transportowych poprzez wypełnienie formularza na tej podstronie. Specjalizujemy się w przewozach towarów drzewnych, gazu LNG, produktów spożywczych, elektroniki, pojazdów i wiele więcej – sprawdź co oferujemy. Większość zlecenie realizujemy za pomocą nowoczesnych pojazdów typu firanka: HUCKEPACK, które cechują się wzmocnioną ramą i posiadają certyfikat kolejowy P400, co gwarantuje bezpieczeństwo i skrócony czas dostawy. Nasze usługi transportowe w pomorskim obejmują również transport ponadgabarytowy, intermodalny oraz bus ekspress do 3.5 tony.

Play

Chcesz szybko wycenić swój ładunek?

    Lago 2023. All rights reserved

    Website Style. Strony www