TRANSPORT

LAGO to polska firma z branży transportu, spedycji i logistyki, będąca częścią fińskiej grupy LAGO. Dysponujemy 11 placówkami przeładunkowymi w Polsce i UE, co pozwala nam zapewnić skuteczną obsługę na Starym Kontynencie, niezależnie od miejsca docelowego Twojego ładunku. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia fińskiej spółki, co przekłada się na 30 lat doświadczenia w branży TSL, wpływając na efektywność transportu Twoich towarów.

Transport z LAGO – doświadczony partner w spedycji.

Naszymi klientami opiekuje się 27 wykwalifikowanych pracowników, w tym 16 doświadczonych dyspozytorów, którzy odpowiadają za planowanie łańcucha dostaw, delegowanie zadań oraz dotrzymywanie terminów, nawet tych najbardziej krytycznych. Dostawą towarów zajmuje się 104 kierowców, posiadających odpowiednie kwalifikacja i uprawnienia, w tym ADR oraz pozwolenia na przewóz towarów o dużym gabarycie. Nasza flota składa się z ponad 100 pojazdów różnego typu, przygotowanych do świadczenia zróżnicowanych usług. Obejmuje to ciężarówki (o mniejszej i większej ładowności sięgającej nawet do 44 ton) oraz busy towarowe (do 3,5 tony). Dysponujemy również szerokim wyborem naczep: od standardowych (m.in. tzw. firanek) przez intermodalne (umożliwiające przewóz kontenerów) po ponadgabarytowe. Realizujemy transport zarówno paletowy, jak i drobnicowy.

Wybierając LAGO, możesz liczyć na pełne zadowolenie z realizowanej usługi. Nasi klienci są dla nas priorytetem, dlatego do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Od początku dedykowany opiekun będzie zajmować się zleconym nam ładunkiem, oferując porady i kluczowe informacje związane z realizacją usługi oraz prezentując najlepsze rozwiązania w zakresie transportu, spedycji i logistyki (np. optymalizacja trasy przewozu).

Transport Gdynia, Gdańsk, Warszawa, Bielsko Białaz z LAGO

W województwie pomorskim posiadamy dwie lokalizacje: w Gdańsku oraz w Gdyni, gdzie mieści się nasza główna siedziba. To właśnie tutaj działa największy zespół naszych specjalistów, którzy zarządzają transportem krajowym i międzynarodowym, w tym także przewozami powyżej DMC 44 ton. Nadzorujemy każdy ładunek, zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami, w krajach Unii Europejskiej. Naszym najpopularniejszym kierunkiem jest Skandynawia, ale gwarantujemy szybki i bezpieczny przewóz towarów na terenie całej Europy, również z wykorzystaniem ekspresowego transportu busem do 3,5 tony. Nasze biura stacjonarne znajdują się także w Warszawie i Bielsku-Białej, co pozwala nam obsługiwać szerokie grono klientów w centralnej i południowej Polsce.

Play

Chcesz szybko wycenić swój ładunek?

    Lago 2023. All rights reserved

    Website Style. Strony www