Serwis drobnicowy – LAGO

Nasza oferta obejmuje wiele usług transportowych, w tym także serwis drobnicowy. Poznaj najważniejsze korzyści z naszego wsparcia.

Serwis drobnicowy z LAGO

Nasze kompleksowe usługi logistyczne obejmują m.in. serwis drobnicowy, czyli dostawę ładunków częściowych, paletowych o standardowych i niestandardowych wymiarach obejmujących powierzchnię naczepy, samochodu typu solo bądź busa typu plandeka. Mogą być to produkty w opakowaniach zbiorczych lub jednostkowych. Po zgłoszeniu wymiarów i wagi towaru dobierzemy odpowiedni środek transportu i odbierzemy towar z miejsca nadania.

Serwis drobnicowy – niższe koszty transportu

Serwis drobnicowy w LAGO realizowany jest na terenie całej Europy. Stawiamy przede wszystkim na terminowość i profesjonalne podejście – zdajemy sobie sprawę, że to kwestie o kluczowym znaczeniu dla każdej firmy. W ramach współpracy z LAGO nasi klienci mogą liczyć na dostawę w odpowiednim terminie bez względu na kształt, rozmiar, wagę czy rodzaj towaru. Wśród największych zalet serwisu drobnicowego znajduje się możliwość znacznego obniżenia kosztów transportu.

Należy pamiętać, że tego typu usługi wiążą się z nieco dłuższym czasem realizacji ze względu na złożony proces. Zwykle jest to od 7 do 8 dni w zależności od linii drobnicowej. Zaplanowany wcześniej odbiór przesyłki jest realizowany do 48 godzin. W następnej kolejności towar jest transportowany na nasz terminal w okolicach Warszawy lub Gdyni, skąd linią drobnicową trafia do magazynu w kraju przeznaczenia. Ostatni etap to przewóz przesyłki z magazynu do finalnego odbiorcy przesyłki. Cały proces odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakości i z maksymalną sprawnością.

Ładunki w transporcie drobnicowym

W ramach transportu drobnicowego mogą być przewożone różne ładunki – najczęściej dzieli się je ze względu na rodzaj opakowania. Można wyróżnić m.in. palety, kartony, skrzynie, klatki, worki, kosze, balony, beczki, bębny, butle. Ze względu na tak dużą różnorodność poszczególnych towarów należy zwrócić uwagę na stosunkowo wysokie ryzyko wystąpienia uszkodzeń w trakcie podróży. Zagrażają im m.in. czynniki mechaniczne, chemiczne, biologiczne i klimatyczne. Wszystkie te kwestie wymagają szczególnej dbałości o właściwy dobór opakowań w zależności od charakteru produktu – to absolutna podstawa bezpiecznej realizacji usług logistycznych tego typu. W ramach usług LAGO zapewniamy ubezpieczenie towaru na cały proces transportu, łącznie z magazynowaniem i przeładunkiem.

Rola opakowań w serwisie drobnicowym

Opakowania w serwisie drobnicowym wpływają nie tylko na bezpieczeństwo poszczególnych produktów, lecz także na uproszczenie przebiegu innych procesów. To czynności takie jak znakowanie, rozładunek, przeładunek czy magazynowanie, a także identyfikacja nadawcy, odbiorcy oraz zawartości. Dzięki temu przewoźnicy mogą z łatwością zlokalizować konkretne paczki.

Serwis drobnicowy – najważniejsze korzyści

Serwis drobnicowy LAGO to propozycja dedykowana firmom, którym zależy na maksymalnym ograniczeniu kosztów transportu oraz wyeliminowaniu konieczności magazynowania nadwyżek towarowych. To również możliwość dostosowania przewozu do własnych potrzeb oraz zwiększenia płynności w wyborze terminu dostawy. Wybierając zaufanego partnera logistycznego, można liczyć na bezproblemowy i bezpieczny transport, który będzie korzystny finansowo dla obydwu stron.

LAGO – profesjonalizm i terminowość

LAGO to gwarancja najwyższego poziomu usług transportowych. Wyróżniają nas przede wszystkim profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta, a także szczególne przywiązanie do terminowości, która w branży TSL ma szczególne znaczenie. Inwestujemy we własne środki transportu i stale się rozwijamy, aby jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb współczesnego rynku oraz potrzeb klientów. Nasze szerokie możliwości i ogromne doświadczenie pozwalają partnerom LAGO zwiększyć swoje zasięgi, a także zadbać o swój rozwój w najbardziej efektywny sposób.

Oferujemy funkcjonujące linie na trasach:

  • Polska – Finlandia
  • Polska – Szwecja
  • Polska – Włochy
  • Polska – Hiszpania

Może Cię zainteresować..

Szybki i bezpieczny transport z LAGO

W sytuacjach, gdy Twoja przesyłka jest zbyt ciężka, aby zlecić transport lotniczy, a zależy Ci na szybkiej i przede wszystkim bezpiecznej spedycji ładunku, warto postawić na rzetelną, niezawodną firmę transportową z wieloletnim doświadczeniem oraz własnym taborem. Z LAGO możesz liczyć na wysoką jakość usług – zawsze na czas i w nienaruszonym stanie.

Zobacz, jak LAGO wspiera mistrzów z Tampere!

Od lat wspieramy fińską drużynę hokejową Tappara Tampere, dlatego sukces tego zespołu jest dla nas powodem do dumy. Z przyjemnością śledzimy kolejne zwycięstwa drużyny z Finlandii i cieszymy się, że w pewnym stopniu możemy przyczynić się do tych osiągnięć – sprawdź, w jaki sposób pomagamy mistrzom CHL.

Lago 2023. All rights reserved

Website Style. Strony www