Transport Ponadgabarytowy dla Wymagającego Klienta

Przewóz ponadgabarytowy bębna 3,30 x 2,20 – Waga ok 7,00T

W LAGO realizujemy skomplikowane projekty cargo od 1984 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam być niezawodnym partnerem w dziedzinie przewozów ponadgabarytowych. Oto przykład jednego z naszych udanych przewozów, który spełnił wysokie wymagania klienta.

Przypadek Przewozu: Łaski do Siedlisk

Klient, zlecił nam przewóz jednego z wyjątkowo dużych i ciężkich ładunków – bębna o imponujących rozmiarach: 3,30 metra wysokości i 2,20 metra szerokości. Ważył on około 7,00 ton. Bęben był potrzebny do wymiany kabla w sieci wysokiego napięcia w gminie Wydminy.

Rozwiązanie: Platforma SEMI

Przewóz ładunku o tak niezwykłych rozmiarach wymagał zastosowania specjalistycznej platformy SEMI. Nasza platforma miała nośność 24,00 ton i była długa na 13,6 metra, przy szerokości 2,45 metra i wysokości podestu roboczego 60 cm. To zapewniło bezpieczne i skuteczne przeniesienie bębna na miejsce przeznaczenia.

Kompleksowa Obsługa Projektu Cargo

Nasza firma specjalizuje się w projektach cargo, które nie tylko przewożą ładunki, ale także dbają o cały proces. W ramach tego projektu obsłużyliśmy 8 zleceń w ruchu krajowym. Naszym celem było dostarczenie 2 samochodów dziennie przez 4 dni.

Dostosowana Oferta

W LAGO jesteśmy gotowi dostosować naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Realizujemy przewozy ponadgabarytowe na terenie całej Europy i Bliskiego Wschodu. Bez względu na skomplikowane projekty cargo, oferujemy usługi takie jak ubezpieczenie ładunku, pilotaż, organizacja konwojów, pozyskiwanie zezwoleń, usługi dźwigowe oraz zapewniamy dostęp do odpowiedniej infrastruktury drogowej.

Zaufaj Naszemu Doświadczeniu

Przewozy ponadgabarytowe i transport projektów cargo to nasza specjalność. Wykorzystaj nasze doświadczenie i wiedzę, aby zrealizować nawet najbardziej wymagające zadania. Ufaj firmie, która nie tylko przewozi ładunki, ale także dostarcza kompleksowe rozwiązania logistyczne.

Może Cię zainteresować..

Zadzwoń

Lago 2023. All rights reserved

Website Style. Strony www